Українські екіпажі Мі-24 провели навчання неподалік від лінії розмежування на Донбасі. Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.

"Поблизу лінії розмежування проведено практичне авіанаведення українських екіпажів Мі-24 по умовних цілях противника", - йдеться у дописі.

В рамках проведення операції Об'єднаних сил вперше проведено навчання передових авіаційних навідників з наведення екіпажів Мі-24 по наземних цілях.

Поблизу лінії розмежування проведено практичне авіанаведення українських екіпажів Мі-24 по умовних цілях противника #ООС...

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Wednesday, 16 May 2018

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

"Метою практичних дій є підтримання навичок передових авіанавідників з наведення бойових вертольотів на наземні цілі, організація взаємодії армійської авіації із загальновійськовими підрозділами під час виконання вогневих завдань в їх інтересах", - повідомляє прес-служба штабу ООС.

Під час відпрацювання практичних дій командир механізованого підрозділу здійснює запит на вогневу підтримку з повітря.

"Передові авіаційні навідники зі складу групи бойового управління дають цілевказання екіпажам бойових вертольотів, які на максимальній швидкості заходять на цілі противника та умовно їх знищують", - пояснюють військові.

За словами начальника армійської авіації операції Об'єднаних сил, командування ООС дотримується Мінських домовленостей у повному обсязі та проводить тренування без реального застосування авіаційного озброєння.

Але, у разі загострення обстановки на лінії зіткнення, армійська авіація готова виконувати завдання за призначенням у повному обсязі.

"Увагу льотно-підйомного складу зосереджено на виконанні бойових завдань армійської авіації в умовах протидії ППО противника, для цього використовується весь набутий вертолітниками миротворчий досвід в країнах Африки та завдань АТО, зокрема в 2014 році", - наголосив старший військовий.

Зазначається, що екіпажі вертольотів Мі-24 під час тренування використовують практику ведення радіообміну в повітрі та на землі за стандартами країн – членів НАТО "ІCАО" – спілкування англійською мовою.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", протитанкові ракетні комплекси Javelin, обіцяні США вже були доставлені в Україну. Про це повідомляють в Державному департаменті США.