Українську туристичну систему "IT-tour" звинуватили у фінансуванні тероризму

поділитись
В Україні діє кримінальна відповідальність за фінансування тероризму і карається позбавленням волі до 12 років

Українська система пошуку та бронювання туристичних поїздок "IT-tour" продовжує роботу в окупованих Донецьку та Луганську. Про це стало відомо з facebook запису Юлії Новикової.

Як стало відомо, Юлія разом з мамою, яка залишилася в окупованому Донецьку, вирішили з'їздить у відпустку. Путівку купили в Донецьку. “Виявляється в Донецьку є фірма, яка продає тури і допомагає робити наш (закордонний, – ред.) паспорт. Подумала нісенітниця. Але. Знайшла їх оголошення. Групи "Новоросія". Це можливо нормально здоровій людині зрозуміти?", – пише Новікова на своїй сторінці.

У коментарях під оголошенням можна побачити, що жителі окупованих районів вже неодноразово користувалися послугами компанії "IT-tour".

 

Раніше про цю ситуацію писала журналіст "112 каналу" та "UA:перший" Юлія Тарновська. Ще в грудні 2017 року вона звернулася в СБУ та МВС з вимогою дати правову оцінку. За словами Тарновської, компанія не відповідає на журналістські запити, але у правоохоронців вже відкриті кримінальні справи і компанія незабаром може бути закрита.

Менеджер турагентства "Поїхали з нами" Катя Франкова підтверджує, що в Донецьку і Луганську йде незаконна робота "Система пошуку та бронювання турів IT-Tour". “Чи потрібно говорити, що в поїздках будуть брати участь не тільки мирні, але і військові. Наприклад, російські військові, які куплять тур за ціною, нижчою ніж у Москві. Зроблять собі паспорт та вп, поїздки в будь-яку точку світу".

Нагадаємо, в Україні діє кримінальна відповідальність за фінансування тероризму і карається позбавленням волі до 12 років.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
IT-tour, туристична систима, фінансування тероризма
Синоптики прогнозують короткочасні дощі
0
0
00:18 16.07.2018
Кремлівська фабрика тролів продовжує обдурювати весь світ своїми фейками
0
0
23:57 15.07.2018
Ракурс зйомки дозволяє оцінити не тільки чуттєві риси обличчя виконавця
0
0
21:37 15.07.2018
"Кримського диверсанта" Євгена Панова збираються етапувати в одну з колоній на території Росії
0
0
21:10 15.07.2018