Торгівля бензинами та дизельним паливом стандарту Євро-4 з 1 січня 2018 року заборонена. Про це пише Politeka.

Наголошується, що згідно Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив будь-які торгові операції неприпустимі.

Нагадаємо, паливний стандарт Євро-4 може містити сірки в бензинах і ДТ не більше 50 ppm, тоді як Євро-5 – не більш 10 ppm.

За офіційними даними, за 11 місяців минулого року в Україну надійшло близько 240 тисяч т дизельного палива стандарту Євро-4, що становить 5% від загального обсягу постачання дизеля в країну.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що з 1 січня за новим ПДР швидкість руху автотранспорту в населених пунктах обмежена на 50 км/годину.

Популярні новини зараз
Нові пріоритети ТЦК: експерт назвав, кому першими випишуть повістки Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні Можна зекономити на мобільному зв'язку: у "Київстарі" підказали, як оминути підвищення тарифів Стаж не вносять до пенсії: коли це навіть вигідно
Показати ще