Український біатлоніст Богдан Цимбал приніс українській юніорській збірній першу медаль на літньому Чемпіонаті світу. Спортсмен здобув срібну нагороду в гонці-переслідуванні.

Про це повідомляє Федерація біатлону України.

Перед останнім рубежем українець йшов четвертим — його випередили росіянин В’ячеслав Малєєв, чех Вітеслав Хорніг та поляк Якуб Ствртецки. Останній вибув з лідерів після того, як не закрив одразу чотири мішені.

На фініші українець на 23 секунди відстав від росіянина, який став переможцем цієї гонки. Третє місце посів спортсмен з Чехії.

Разом з тим варто відзначити, що нападник збірної України Євген Селезньов в черговий раз відзначився неспортивною витівкою під час матчу за турецький клуб "Акхіспр". Варто зазначити, що команда Селезньова грала вдома проти "Ризеспора".

Так, на останній хвилині першого тайму Селезньов заробив вилучення. Селезньов отримав пряму червону картку за плювок в суперника. Слід зазначити, що українця вилучили з використанням системи VAR — після перегляду відеоповтору. Про це стало відомо завдяки відео, яке користувачі опублікували на YouTube.

Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять В Україні готується революція у житловій сфері

За відсутністі українського нападника "Акхисар" не зміг здобути перемогу в домашній зустрічі — 1:1.

На відео епізод з Селезньовим — починаючи з 1:15.

Крім того варто відзначити, що у середу, 22 серпня, в Амстердамі пройшов матч кваліфікації Ліги чемпіонів. Захиснику "Динамо" Микиті Бурді дісталося від уболівальників "Аякса" під час святкування голу у ворота амстердамської команди в матчі плей-офф Ліги чемпіонів.

Примітно, що автором голу у Динамо став не Бурда, а інший захисник — Томаш Кенджера.

Динамівці пропустили гол вже в дебюті зустрічі, однак незабаром його зрівняли. На 16-й хвилині захисник "Динамо" Томаш Кенджера виявився першим на добиванні і відправив м'яч у сітку. У пориві радості київські футболісти підбігли до трибун "Йохан Кройфф Арени".

Микита Бурда виявився занадто близько до трибун, що дозволило фанатам "Аякса" облити його пивом. Так захисник потрапив під гнів фанатів "Аякса" і буквально купався в пиві.

"Аякс" обіграв "Динамо" з рахунком 3:1 в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів. На думку капітана амстердамців Маттейса Де Лигта, це хороший заділ для підсумкового успіху його команди.

"Так, можливо, у першому таймі була якась невпевненість, не було контролю м'яча такого, як ми хотіли. Плюс гра в обороні. Чомусь наші захисники в епізодах з голами грали зонально, а не індивідуально один в один як повинні", – прокоментував матч "Аякс" – "Динамо" наставник киян Олександр Хацкевич.

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 28 серпня о 22:00 на НСК "Олімпійському" в Києві. Переможець протистояння вийде в груповий етап Ліги чемпіонів, команда, яка програє, – в груповий етап Ліги Європи.

Аякс - Динамо Київ. Огляд матчу. 3:1

Нагадаємо, капітана "Динамо" визнано кращим гравцем чемпіонату УПЛ.

Як повідомляв "Знай.ua", український футболіст показав своє ставлення до Росії під час матчу.

Також "Знай.ua" писав, що легенда "Динамо" розкрив усі секрети.