У Сочі на стадіоні "Фішт" відбувся матч 7-го туру ФНЛ Росії між місцевим клубом Сочі і Нижнім Новгородом (0:1).

Перед початком матчу 30-річний український захисник Нижнього Новгорода Віталій Федорів проявив "демонстративну неповагу до російського гімну і прапора", повідомляє Sport24. Коли під час виконання гімну Росії всі гравці повернулися до прапора, Федорів не повернувся разом з усіма і продовжив стояти обличчям до трибун.

Зазначимо, що Нижній Новгород виграв цей матч з рахунком 0:1, а Федоріва замінили на 67-й хвилині.

Федорів народився в Межиріччя Львівської області і є вихованцем київського Динамо. За свою кар'єру він виступав за українські Динамо, Кривбас, Говерлу і Олімпік, а також грав за пермський Амкар (з 2008 по 2011) і латвійська Спартак з міста Юрмала. Провів два матчі за національну збірну України.