У середу, 15 серпня, в англійському футбольному барі стався кумедний випадок, який сьогодні активно обговорюють користувачі в соціальних мережах.

Так, в барі на стадіоні "Меморіал Стадіум" в Брістолі, Англія, під час трансляції матчу Кубка ліги з "Кроулі" включили британський канал для дорослих Babestation.

Варто відзначити, що у «програмі для дорослих» красива жінка в сексуальній нижній білизні заманювала футбольних фанатів для приватного спілкування по платному телефону або листуванню.

При цьому, навіть незважаючи на те, що ефір виправили, передача каналу порнографічного характеру повернулася відразу після того, як гра поновилася. Більшість з подивом і захопленням спостерігали за спокусливою дівчиною, але були й ті, хто вважають це набридливим спамом і просили включити продовження футболу.

У свою чергу керівництво футбольного клубу принесло вибачення за те, що трапилося і пообіцяло провести серйозне розслідування інциденту.

До речі, не так давно в Києві за адресою Хорива, 25 відкрили перше в Україні арт-кафе з сексуально-освітньою спрямованістю - Sex.Ed.Coffee. Так, тут подають меню з сексуальними назвами страв, грає романтична музика, а на стінах висять картини сексуальної тематики. Приглушене світло і свічки створюють затишну і інтимну атмосферу.

Наголошується, що головною "фішкою" цього закладу є напівоголені офіціанти. Щовівторка з 11 годин ранку дівчина-офіціантка топлес подає гостям каву та інші напої. Є і хороші новини для жінок-відвідувачів. Пізніше до неї також повинен приєднатися чоловік з красивим голим торсом, який буде подавати замовлення гостям.

Нагадаємо, що фотограф Меттью Хамон 10 днів знімав повсякденне життя натуристів у Канаді. Ці люди не носять одяг, щоб досягти рівноваги з природою, наблизитися до її витоків.

Як повідомляв портал Знай.uа, група вчених виявила несподіваний зв'язок між особистістю партнера і сексуальними відносинами.

Також портал Знай.uа писав, що модель-пампушка "зрадила" чоловікові перед камерою.