Пафосний заклик до УЄФА депутата Державної Думи Росії Дмитра Свіщова покарати ПАОК і захисника Євгена Хачеріді, замість схвалення і підтримки викликав бурю насмішок в інтернеті.

Про це повідомляють ЗМІ.

Російські вболівальники обурюються тим, що головний законодавчий орган країни займається незрозуміло чим.

"Найстрашніше в Росії це не безробіття, не невідповідні здоровому глузду ціни на бензин, не повальна корупція, а щитки з українським прапором, які демонструють футболісти. Дякую депутатам, що піклуються про нас. Пропоную підняти депутатам зарплату", - зі стьобом відзначають фанати.

Крім того, користувачі пригадують зовсім іншу реакцію депутатів на дії захисника московського "Локомотива" Дмитра Тарасова на матчі Ліги Європи з "Фенербахче". Російський футболіст вийшов на матч у Туреччині в футболці з Путіним.

"А коли Тарасов футболку з Типуном у Туреччині продемонстрував, щось у Думі ніхто не говорив про демарш і відкритiсть політичних переконань. Чергове лицемірство і подвійні стандарти", - відзначають коментатори.
Разом з тим варто відзначити, що київське "Динамо" провело на "Олімпійському" матч-відповідь з празькою "Славією" за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким

Так, кияни обіграли гостей з рахунком 2:0 та вийшли до наступного раунду кваліфікації до групового раунду Ліги чемпіонів.

Напередодні гри головний тренер "Славії" Йіндржіх Трпішовскій заявив, що його команда буде просто ганяти "біло-синіх" по полю. Він сказав, що у команди був час проаналізувати гру "динамівців" в цілому і кожного футболіста окремо.

У свою чергу, головний тренер киян Олександр Хацкевич пообіцяв, що "біло-сині" будуть такими ж агресивними, як оси в Празі, які покусали і його самого і воротаря Бойка.

Нагадаємо, що перша гра в Чехії завершилася з рахунком 1:1. Тому чехам потрібно було атакувати. Але свій гол забили кияни.

На 11-й хвилині після відмінного навісу від українського плеймейкера Віктора Циганкова замкнув передачу словенський півзахисник Беньямін Вербич, який розпочав новий сезон дуже активно, забиваючи м'ячі майже в кожній грі Динамо.

У другому таймі, на 74-й хвилині, український форвард динамівців Артем Бесєдін реалізував вихід один на один і зробив рахунок 2:0. Матч так і завершився на користь київського клубу.

Динамо в раунді Плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів зіграє з переможцем пари Аякс – Стандард, який визначиться пізно увечері 14 серпня. За підсумками цього протистояння вирішиться, чи зіграє Динамо в Лізі чемпіонів.

Динамо – Славия – 2:0. Обзор матча

Нагадаємо, Роналдо терміново госпіталізували.

Як повідомляв "Знай.ua", Манчестер Юнайтед стартував прем'єр-лігу зі "слизької" перемоги.

Також "Знай.ua" писав, що журналістів позбавили головного достоїнства під час футбольного матчу.