"Манчестер Юнайтед" у рамках дебютного поєдинку нового сезону англійської Прем'єр-ліги здолав вдома "Лестер Сіті" з рахунком 2:1.

Вже на третій хвилині зустрічі підопічні Жозе Моурінью зуміли відкрити рахунок - Поль Погба вдало реалізував пенальті. Зазначимо, що "привіз" його футболіст гостей Деніель Амарті, який зіграв рукою у межах своєї штрафної.

Після цього усі події почали розвиватися під кінець протистояння. Спочатку захисник "червоних дияволів" Люк Шоу відзначився першим голом у кар'єрі, вдало перегравши суперника та пробивши голкіпера "Лестера" з гострого кута.

Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні 3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет

А вже у компенсований час форвард гостей Джеймі Варді першим опинився на добиванні після навісу у виконанні Рікардо Перейри. Зазначимо, що у цій грі дебютував колишній футболіст донецького "Шахтаря" Фред, який вийшов у стартовому складі та відіграв на полі 77 хвилин.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", подія трапилася у четвер, 9 серпня. Матч Ліги Європи в місті Граці Австрії довелося перервати через жахливий інцидент, коли вболівальники розбили голову помічнику арбітра.

Матч проходив між місцевим клубом "Штурм" і кіпрським АЕКом. У другому таймі, коли рахунок був 2:0 на користь гостей, гру призупинили тому, що боковому рефері Фредріку Клюверу зі Швеції розбили голову.

Нагадаємо, не так давно прикордонна служба ФСБ принизила своєю статистикою офіційних осіб і структури Російської Федерації, які раніше заявляли про рекорди "Чемпіонату світу з футболу 2018" в категорії відвідуваності Росії іноземними туристами.

Як передає Politeka, чемпіонат світу по футболу для Кремля був головною метою, як пропагандистською, так і політичною. І після завершення цього псевдо-спортивного дійства російська пропаганда з легкої подачі офіційних осіб стала інформувати про рекорди відвідуваності чемпіонату іноземними туристами.

Відмітимо, на НСК "Олімпійський" під час матчу "Динамо" - "Шахтар" невідомі викрали дорогі мікрофони з навушниками коментаторів телеканалу "2 + 2". Гру коментували Вадим Скічко та Едуард Цихмейструк.