Не так давно прикордонна служба ФСБ принизила своєю статистикою офіційних осіб і структури Російської Федерації, які раніше заявляли про рекорди "Чемпіонату світу з футболу 2018" в категорії відвідуваності Росії іноземними туристами.

Як передає Politeka, чемпіонат світу по футболу для Кремля був головною метою, як пропагандистською, так і політичною. І після завершення цього псевдо-спортивного дійства російська пропаганда з легкої подачі офіційних осіб стала інформувати про рекорди відвідуваності чемпіонату іноземними туристами.

Так, за статистикою Ростуризму, в РФ на мондиаль приїхало 1,5 мільйона футбольних фанатів з-за кордону. У той же час прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва запевнив, що Росію відвідало 3 мільйона іноземних уболівальників.

Варто зазначити, що цифри, м'яко кажучи, серйозно не співпадають, хоча і Ростуризм, і прем'єр-міністр РФ — це офіційні джерела і, здавалося б, не можуть настільки помилитися.

Закінчила суперечку прикордонна служба ФСБ, яка повідомила, що Чемпіонат з Fan ID відвідало 633 тисячі іноземних фанатів футболу. Тобто, майже в 3 рази менше ніж рапортував Ростуризм і майже в 5 разів менше, ніж заявив Медведєв.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

І тоді виникають питання: кому ж вірити в такій ситуації? Якій структурі, яким офіційним особам? ФСБ і навіть не тому, що у них найменша цифра, яка демонструє повний провал всеросійського дійства, але й тому, що це спецслужба, лукавити цифрами, в якій на шкоду самому тому, хто лукавить.

З іншого боку, як приємно спостерігати за тим, як спливає брехня про мондиаль, з якого в Кремлі робили чи не подію вселенського масштабу, з рекордами, без смс і підписки.

Нагадаємо, що в посольстві Сполучених Штатів у столиці РФ серед працівників виявили шпигунку, яка багато років співпрацювала з російськими спецслужбами.

Як повідомляв портал Знай.uа, убитий у Москві своїми дочками Михайло Хачатурян мав при собі візитки начальника юридичного відділу ФСБ на своє ім'я.

Також портал Знай.uа писав, що на території анексованого Криму чергове затримання: співробітники ФСБ схопили українця і звинуватили в перевезенні патронів до карабіну.