Подія трапилася у четвер, 9 серпня. Матч Ліги Європи в місті Граці Австрії довелося перервати через жахливий інцидент, коли вболівальники розбили голову помічнику арбітра.

Матч проходив між місцевим клубом "Штурм" і кіпрським АЕКом. У другому таймі, коли рахунок був 2:0 на користь гостей, гру призупинили тому, що боковому рефері Фредріку Клюверу зі Швеції розбили голову.

З трибуни один з уболівальників кинув пляшку, яка потрапила в голову рефері і завдала йому сильну травму. Головний суддя відправив команди до роздягалень, а пауза тривала близько 40 хвилин.

Матч все-таки був продовжений після наради з делегатом УЄФА. Асистент рефері був доставлений в лікарню з важкою травмою.