Польща не вгамовується з претензіями до України з приводу героїзації ватажків ОУН-УПА і культу особистості Степана Бандери. А даремно - адже лише наша країна стоїть між російськими танками і Варшавою.

Таку думку в ефірі "Обозреватель.LIVE" висловив історик і блогер Юрій Гудименко.

"Якщо українці зараз стоять на сторожі цивілізації і гинуть за це, то полякам не завадить думати про те, що російські танки у Варшаві - це популярна історія. Кілька разів вона вже була за останнє сторіччя, і ми зараз заважаємо, щоб це повторилося. Тому треба ці історичні розбіжності трішечки відкласти і зупинити спільного супротивника. Він до нас просто вже прийшов, до них хоче, ну, взагалі не проти", - заявив він.

За його словами, історія пам'ятає не один випадок, коли дрібні розбіжності між очевидними союзниками приводили до того, що ворог "з'їдав" їх по одному.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів "ПриватБанк" вводить нові правила: популярна послуга стане платною ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

"Росіяни Польщу сприймають виключно з цієї точки зору. Так само як і Чехію, як і Фінляндію, Білорусь, країни Балтії. Краще відкрити підручник історії та почитати, коли ось ці взаємні претензії й дрібні сварки закінчувалися тим, що приходив противник і знищував поодинці. Просто зараз треба цю помилку не повторити", - підкреслив Гудименко.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", полякам порадили переглянути ставлення до українців.