Блогер вважає, що інвестиції в Україні не прийдуть, поки при владі великі олігархи, які можуть впливати на політику країни.

"Іноді складається враження, що зайди в Україні японську, арабську або навіть китайський банк, зі осудними правилами, прозорими процедурами, фірмовим сервісом і осудною процентною політикою, за рік українські банки втратили б усіх своїх клієнтів до єдиного. Бо порівняння нашої смітника і нормального банку покаже всю марність смітника", - написав Аnti-colorados.

Порівнює блогер цю ситуацію з лоукостером Ryanair. Варто стати пасажиром МАУ, як відразу розумієш, що такий літати в Скотовозка. І наскільки разючі відмінності видно в іноземних лоукостерів.

При цьому Аnti-colorados пропонує розвивати інші аеродроми, якщо в Борисполі лоукостри не чекають.

"Тому, позов МАУ - симптом. Ці жирні коти тягнуть нас в минуле. Вони не хочуть конкуренції, вони хочуть жерти, все ширше розкриваючи свої сьорбав. Лікується це або публічними стратами, або конкуренцією, а тому, щоб не доводити до першого, слід прискорювати друге", - вказав блогер.

Популярні новини зараз

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ірландська авіакомпанія Ryanair відповіла на питання про можливість відновлення переговорів щодо виходу на український ринок.