Блогер вважає, що інвестиції в Україні не прийдуть, поки при владі великі олігархи, які можуть впливати на політику країни.

"Іноді складається враження, що зайди в Україні японську, арабську або навіть китайський банк, зі осудними правилами, прозорими процедурами, фірмовим сервісом і осудною процентною політикою, за рік українські банки втратили б усіх своїх клієнтів до єдиного. Бо порівняння нашої смітника і нормального банку покаже всю марність смітника", - написав Аnti-colorados.

Порівнює блогер цю ситуацію з лоукостером Ryanair. Варто стати пасажиром МАУ, як відразу розумієш, що такий літати в Скотовозка. І наскільки разючі відмінності видно в іноземних лоукостерів.

При цьому Аnti-colorados пропонує розвивати інші аеродроми, якщо в Борисполі лоукостри не чекають.

"Тому, позов МАУ - симптом. Ці жирні коти тягнуть нас в минуле. Вони не хочуть конкуренції, вони хочуть жерти, все ширше розкриваючи свої сьорбав. Лікується це або публічними стратами, або конкуренцією, а тому, щоб не доводити до першого, слід прискорювати друге", - вказав блогер.

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ірландська авіакомпанія Ryanair відповіла на питання про можливість відновлення переговорів щодо виходу на український ринок.