Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила двоетапне підвищення тарифів на послуги поштового зв'язку в 2018-2019 роках, повідомляється на сайті національного оператора поштового зв'язку.

"Згідно з рішенням НКРЗІ тарифи на послуги поштового зв'язку будуть змінені в два етапи: перший етап – з 10 вересня поточного року, другий етап – з 1 січня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

На першому етапі тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетного листа вагою до 50 г, базова величина) збільшиться на 2 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг в межах України – на 3,6 грн (з ПДВ).

На другому етапі тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетного листа вагою до 50 г, базова величина) збільшиться у порівнянні з першим етапом на 1 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг в межах України - на 2,4 грн (з ПДВ). Тариф на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), по Україні - 51 грн (з ПДВ).

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Показати ще

"Незважаючи на швидке зростання середньої зарплати працівників, "Укрпошта" залишається одним з підприємств з низьким рівнем оплати праці порівняно з іншими галузями, і зміна тарифів буде спрямована на фінансування фонду оплати праці, насамперед виробничого персоналу, який становить близько 90% від загальної чисельності працівників", - відзначили в компанії.

У той же час тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень «Укрпошта Стандарт» не змінюються.

Також «Укрпошта» з 10 вересня спрощує тарифікацію переказів і прийому платежів в неавтоматизованих відділеннях, вводячи фіксовану абсолютну комісію за кожен діапазон суми переказу/платежу.

Нагадаємо, українців тероризують "поштові" шахраї.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Укрпошта встановила нові ціни.

Також "Знай.uа" писав, як глава "Укрпошти" Смілянський вбив держпідприємство.