Восени цього року українцям, можливо, знову підвищать пенсії. Це буде вже третє в 2018 році підвищення: навесні збільшили пенсії військовим, влітку – тим, хто отримував мінімалку. Кого ж можуть ощасливити на цей раз? За словами віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка, нове підвищення пенсій торкнеться пенсіонерів з великим трудовим стажем і маленькими пенсіями.

"Дуже маленьку надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем, 35-45 років, але малою заробітною платою. Ми працюємо, і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого стажу і маленької зарплати повинно бути переглянутим", - заявив Розенко.

Він уточнив, що уряд вже готує відповідні розрахунки і пропозиції, оскільки це питання дуже болюче. І хоч нинішня влада не винна в тому, що люди свого часу отримували мінімальну зарплату, але, як вважає Розенко, не можна пройти повз цієї проблеми, і для цих людей потрібно зробити якусь окрему програму.

Щоб створити цю програму, необхідно внести зміни в чинне законодавство. З цього приводу є вже звернення президента до уряду, є відповідні ініціативи уряду. І може бути вже найближчим часом визначена схема перерахунків.

Популярні новини зараз
Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Згадуючи липневу затримку пенсій, виникає питання: чи вистачить ресурсів в Пенсійному фонді для чергового підвищення? Павло Розенко вважає, що з цим не повинно бути проблем.

"В уряді немає дискусії, чи потрібно підвищувати пенсії чи ні. Все залежить від фінансових можливостей української економіки, від наявності фінансового ресурсу Пенсійного фонду України. Це питання досить масштабне. Воно включає і розвиток економіки, і легалізацію заробітної плати, легалізацію тіньової зайнятості, і динаміку надходжень в Пенсійний фонд. Якщо всі ці фактори складуться, ми отримаємо реальний ресурс, і, я сподіваюся, що в цьому році ми запровадимо цю ініціативу", - говорить віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що буде з працюючими пенсіонерами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що працюючих пенсіонерів в Україні стане менше, і ось чому.

Також "Знай.uа" писав, що українським пенсіонерам повідомили, як вони "розбагатіли".