Український режисер Олег Сенцов, який в Росії засуджений до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму, насправді виглядає гірше ніж на фотографіях, отриманих вчора уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денисовою. Про це заявив адвокат українця Дмитро Дінзе в інтерв'ю "Медузи".

"Цю фотографію, наскільки я зрозумів, в той же день зробив на прохання Тетяни Москальковой омбудсмен Ямало-Ненецького автономного округу Анатолій Сак. Він сфотографував Олега в тому стані, в якому він знаходиться. Але знімок передає не всі — насправді він виглядає ще гірше", - зазначив Дінзе.

За його словами, вид Сенцова на фотографії не відповідає тому, як він виглядає насправді так як на фото він у тюремній формі.

Популярні новини зараз
Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

"Його ж не попросили роздягнутися, показати свою статуру; видно, що форма на ньому висить. Ця роба або повнить людину, або висить на ній, як на вішалці. На фото видно, що він досить сильно схуд. Він не показує свою грудну клітку і впалий живіт — це, звичайно, справило більше враження. А так — його попросили встати, він встав. І його сфотографували", - пояснив Дінз.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов не отримує листи через проблеми з цензором, який їх попередньо вичитує.

Нагадаємо, український режисер і політв'язень Олег Сенцов, який голодує вже майже 90 днів, знаходиться в дуже важкому стані. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе.

Сенцов схуд на 30 кілограмів і майже не встає. При цьому у нього триває третя затяжна кризу.

"Я так розумію, що виникла проблема з цензором, і листів він не отримує вже тиждень, може більше. Утворився інформаційний вакуум. Він і так ледве розуміє, що відбувається в світі, уривки збирає, а зараз взагалі нічого", - розповіла сестра Сенцова.

Відзначимо, в прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москальковой стверджують, що стан Сенцова "відносно стабільний".