Фахівці компанії Mcafee Labs заявила, що оновлена версія сервісу WhatsApp Plus має небезпечний вірус. Хакери поширюють популярний додаток через соціальні мережі за допомогою реклами AdWorld.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк стало відомо, жертвами хакерських атак стали близько мільйона юзерів відомого месенджера WhatsApp.
Експерти Mcafee Labs повідомили, що кібер-злочинці обіцяли користувачам доступ до новітніх смайлам, а також зміну інтерфейсу, переклад грошей і стеження за місцем перебування співрозмовника.
WhatsAppPlus має шкідливий алгоритм Android/PUP.Riskware.Wtaspin.GB, який краде персональні дані, а саме: ім’я користувача, телефонний номер, смс-повідомлення та список контактів.
Шкідливий демонструє показ реклами, а при натисканні всі фінанси господаря мобільного пристрою опиняються на рахунках хакерів, повідомили в Mcafee Labs.
Як раніше повідомляв "Знай.ua", у Twitter стався глобальний збій. Зокрема, про неполадки повідомляють користувачі з Бразилії, Великобританії, на Східному узбережжі США і навіть Росії. Популярна соціальна мережа протягом декількох років користується популярністю у мільйонів жителів планети, в тому числі у знаменитостей. Відомі актори, політики і вчені регулярно публікують короткі текстові повідомлення довжиною не більше 280 знаків. Як відомо, знаменитим любителем мікроблогів у Twitter є також американський президент Дональд Трамп.