Стало відомо, що компанія Telegram Open Network, яку створив Павло Дуров, знаходиться в реєстрі фірм уряду Великобританії.

У документах прописано, що компанія зі статутним капіталом у розмірі 800 мільйонів доларів зареєстрована 28 лютого в Лондоні. Відзначається, що творець і власник популярного месенджера Telegram Павло Дуров також є громадянином Великобританії.

Роскомнагляд погрожував заблокувати Telegram, якщо месенджер не надасть ключі для декодування повідомлень користувачів. На виконання вимог месенджеру дали 15 діб, але Telegram ключі не надав. Роскомнагляд подав позовну заяву в Таганський районний суд Москви з вимогою обмеження доступу до Telegram в Росії.


Нагадаємо, раніше Роскомнагляд подав позов до Telegram через відмову видавати ключі для розшифровки листування. Відомо, що з моменту попередження месенджера пройшло 15 днів і тепер відомство наполягає на його блокування. Роскомнагляд подав у Таганський районний суд позов про блокування Telegram. Про це повідомили в прес-службі відомства.

“Відомство подало позов через відмову месенджера виконати вимоги організатора поширення інформації (ОРІ) і передати ключі шифрування російським спецслужбам. Позовну заяву подано у зв'язку з виявленням ФСБ невиконання компанією Telegram Messenger Limited Liability Partnership обов'язків організатора поширення інформації, які встановлені пунктом 4.1 статті 10.1 закону "Про інформацію"." - заявив Роскомнагляд.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що месенджер Telegram повідомив Роскомнагляд про неможливість виконати вимоги ФСБ про надання ключів для дешифрування повідомлень користувачів. На масштабному збої месенджера Тelegram спритні шахраї заробили пристойну суму. Після того як почалися збої програми, аферисти створили липовий аккаунт засновника Telegram Павла Дурова і від його імені запропонували компенсацію за незручності.

Але, щоб отримати компенсацію, користувачі повинні були перерахувати суму, щоб отримати її назад подвоєною. За допомогою наївних користувачів програми, "джентльменам удачі" вдалося заробити 27,8 тисячі доларів в лічені хвилини.