Аферисти не втомлюються вигадувати все нові способи шахрайства. У Києві активізувалися шахраї, які під виглядом надання благодійної допомоги проникають у квартири мешканців столиці. Так, про ще один винахідливий випадок шахрайства розповів киянин Олексій Бад на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Користувач каже, що раніше шахраї ходили по квартирах і серйозним голосом говорили, що вони представляють державну програму з модернізації металопластикових вікон. Однак прогрес не стоїть на місці і тепер шахраї нібито допомагають людям з профілактикою комп'ютерної техніки, а також планшетів і смартфонів. Киянин дивується винахідливості шахраїв.

"Пам'ятаєте цих шахраїв, які ходять по квартирах і серйозним голосом говорять: "Державна програма з модернізації металопластикових вікон"? Так ось, вони розвиваються, чорти отакі. Дзвінок у двері. Планова програма по... думаєте, чому? Барабанна дріб... "По профілактиці комп'ютерної техніки, планшетів, смартфонів"! Загалом, шліть лісом цих альтернативно обдарованих орландоблумів", - написав Олексій Бад на своїй сторінці.

Популярні новини зараз
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Судячи з коментарів під публікацією Олексія, з такими шахраями зіткнулися й інші кияни. Користувачі обмінялися порадами на випадок, якщо до когось теж заглянуть подібні аферисти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що банківські картки українців масово обчищають. На сьогоднішній день в Україні кожен третій клієнт банків стикається з шахраями і, не зважаючи на особливу увагу до цієї проблеми з боку кіберполіції, для українців існує тільки один спосіб мінімізувати ризики і захистити свої гроші. Про це розповів операційний директор компанії з кібербезпеки Віталій Якушев. За словами експерта, на сьогоднішній день існує два напрямки крадіжки грошей з банківських карток. Перший напрямок – це крадіжка за допомогою технічних інструментів. Друге – методи соціальної інженерії.