В Україні припинив існування популярний банк DV Bank: Національний банк відкликав генеральну і банківську ліцензії на проведення валютних операцій.

У повідомленні прес-служби регулятора йдеться, що фінансова установа сама вирішила припинити банківську діяльність без ліквідації юридичної особи.В Україні вже закінчився етап падіння гривні по відношенню до іноземних валют, зокрема американської. До вересня місяця курс української валюти закріпиться на позначці в 27 гривень за долар.

"Причиною для відкликання банківської та генеральної валютної ліцензії є узгодження банками з Національним банком плану припинення і повне виконання зобов'язань, пов'язаних із здійсненням банківської діяльності", - відзначили співробітники Нацбанку.Блокування російських банків в усьому світі: що чекає на рубль

Все пов'язано із введенням чергових санкцій США проти Росії. Дана міра однозначно обвалить курс російського рубля до долара. Про це заявив експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін. Фахівець відзначив, що майбутнє російської національної валюти залежатиме від того формату санкційних обмежень, який оберуть Сполучені Штати.

Чого чекати від нафти найближчим часом

Нагадаємо, банківські аналітики погіршили прогнози цін на нафту третій місяць поспіль, сумніваючись у збереженні тенденції до скорочення запасів палива в світі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на понеділок, 13 серпня. Так, українську валюту послабили до 27,24 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Також "Знай.uа" писав, підвищити пенсії вже до кінця року можуть людям з великим страховим стажем. Пенсії можуть підняти для 3 мільйонів осіб. Мова йде про колишніх бюджетників, колгоспників. Як правило, це люди старше 70 років.