Все пов'язано з введенням чергових санкцій США проти Росії. Дана міра однозначно обвалить курс російського рубля до долара. Про це заявив експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Фахівець зазначив, що майбутнє російської національної валюти буде залежати від того формату санкцій, який обере США.

"Обговорюють різні варіанти: від повного блокування російських банків до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу. У будь-якому разі введення санкцій призведе до падіння російського рубля. Однак глибина падіння буде залежати від того, наскільки серйозними будуть санкції по відношенню до російським банкам і до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу", - зазначає експерт.

Рішення, за його словами, буде стосуватися неможливість рефінансування зовнішнього російського боргу. Само собою, від цього російська економіка дуже постраждає, а рубль при цьому досягне свого історичного мінімуму.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

"Хоча не думаю, що це призведе до дефолту. Росія орієнтована на експорт сировини , і виходячи з цього, тільки по базі її експортного потенціалу, вона зможе частково погасити ті борги, які є. Але падіння рубля буде дуже велика", - пояснює економіст.

Тим часом Сенат США може прийняти самі сильні антиросійські санкції.

Американські сенатори пропонують заборонити резидентам США операції з російськими державними боргами.

На сайті Конгресу США оприлюднили законопроект про нові масштабні санкції проти Росії за авторством Ліндсі Грема, Боба Менендес, Кору Гарднера, Бена Кардін, Джона Маккейна і Джин Шахін.

Нагадаємо, це кінець: росіяни готуються відмовитися від долара. Вони намагаються перевести зовнішні і внутрішні виплати на рубль.

Як повідомляв Знай. ua, США залишать Росію без рубля. Для РФ настануть дійсно важкі часи - нещодавно ситуацію на ринку вже назвали "чорною тижнем".

Також Знай. ua писав, що обвал рубля: як криза в Росії зачепить нас. Причиною таких змін стала величезна експортна ніша цих двох країн для нашої.