Про це йдеться в розпорядженні Держслужби лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Наголошується, що причиною заборони стало повідомлення від Держлікслужби Одеської області про те, що препарат "Ентеросгель" "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ", який застосовують під час отруєнь, реалізовувався з порушенням методів контролю якості.

Так, складі препарату виявлено завищений показник рн (водневий показник). У зв'язку з цим "реалізація та застосування лікарського засобу тимчасово заборонені". При виявленні препарату слід терміново звертатися до Держлікслужби.

Раніше влада затвердили тарифи на лікування українців. Базовий тариф діє для пацієнтів у віці 18-39 років. Для решти вводяться підвищувальні коефіцієнти.

Популярні новини зараз
Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" Оля Полякова розкрила секрет дочки Маші - нерівно дихає до Вови Дантеса: "Дуже у її смаку"
Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що Україна відкриває для себе новий напрям у боротьбі з небезпечними захворюваннями. Відомо, що Моз вперше на національному рівні закупить сироватки та імуноглобуліни.
Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби Моз.
Згідно з наказом №629 затверджено перелік необхідних специфічних сироваток.

"Це єдині ліки, які може врятувати життя людей, що заразилися смертельно небезпечними хворобами, такими як ботулізм, дифтерія, сказ, правець і малярія", — заявила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.Група вчених провела дивний експеримент. Дослідники проаналізували дані про стан здоров'я 200 тисяч чоловік у віці від 18 до 89 років. З'ясувалося, що щоденний прийом звичайного аспірину удвічі збільшує ризик розвитку меланоми у чоловіків.

Як розповідає видання Science Daily один з авторів дослідження Беатріс Нардоне, цей факт може пояснюватися тим, що організм чоловіків виробляє менше захисних ферментів – супероксиддисмутаза і каталаза.