Останнім часом в Україні почали затримувати пенсійні виплати для переселенців. Це відбувається через зміни та уніфікацію графіка виплат, якими займається Пенсійний фонд.

Про це в п'ятницю, 25 травня, під час засідання заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко і зазначив, що кожен переселенець отримає свою пенсію в повному обсязі. Травневі пенсії профінансовано на 48,4% від місячної потреби.

"Затримки з виплатами пенсій на сьогодні пов'язані виключно зі зміною і уніфікацією графіка виплати пенсій Пенсійним фондом України. Всі пенсії переселенцям будуть виплачені в повному обсязі. Ніяких боргів перед переселенцями не буде", - заявив чиновник.

В уряді вже сформували список фінансових установ, в яких українці, що працюють в бюджетних організаціях, зможуть отримувати соціальні виплати, пенсії і зарплату. Згідно з рішенням конкурсної комісії, таке право в цілому отримали 34 банки. Наступний перерахунок пенсійних виплат в Україні повинні провести в березні наступного року.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж і застосування популярного антибіотика на основі цефтріаксону — "Ауроксона".

Додамо, що за останні три роки проаналізували якість лікарських засобів, які продаються в аптеках. В Україні в цей час діяв мораторій на перевірку аптек, після відміни якого виявили фальшиві медичні препарати на прилавках.

Ми також писали про те, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як захиститися від підробки в аптеці.В Україні, незважаючи на систему державного контролю, існує велика ймовірність придбати фальсифіковані лікарські засоби.