Кабінет міністрів України визначив список банків, в яких співробітники бюджетних організацій зможуть отримувати пенсію, грошову допомогу та зарплату.

Як повідомляє урядова прес-служба, за рішенням конкурсної комісії такі повноваження отримали 34 банки.Так, до списку "обраних" увійшли: "Акордбанк", "Альфа-банк", "Банк Альянс", "Банк Восток", "Східно-український банк грант", "Банк інвестицій та заощаджень", "Банк кредит Дніпро", "Львів", "Південний", "Ідея банк", "Індустріалбанк", "Комерційний індустріальний банк", "Конкорд", "Кредит агриколь банк", "Кредобанк", "Крісталбанк", "Мегабанк", "Мотор-банк" , "МТБ банк", "ОТП банк", "Ощадбанк", "МКБ", "Полтава-банк", "Приватбанк", "Перший український міжнародний банк", "Радабанк", "Райффайзен банк аваль", "Скай-банк "," Укргазбанк "," Укрексімбанк "," Укрсиббанк "," Укрсоцбанк "," Унів Ерсан банк "," Юнекс банк ".


Популярні новини зараз
Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

"Зараз в Мінсоцполітики триває укладення договорів з уповноваженими банками з виплати грошової допомоги. Всі попередні договори автоматично втрачають силу з 1 червня 2018 року", - заявили в Кабінеті міністрів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж і застосування популярного антибіотика на основі цефтріаксону — "Ауроксона".

Додамо, що за останні три роки проаналізували якість лікарських засобів, які продаються в аптеках. В Україні в цей час діяв мораторій на перевірку аптек, після відміни якого виявили фальшиві медичні препарати на прилавках.

Ми також писали про те, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як захиститися від підробки в аптеці.В Україні, незважаючи на систему державного контролю, існує велика ймовірність придбати фальсифіковані лікарські засоби.