На сьогоднішній день зарплати, які отримують українські педагоги, не мають нічого спільного з ринковими показниками, так що явно було б дуже доречно переглянути їх в сторону збільшення. У Кабінеті міністрів, здається, вирішили за це взятися.

Як повідомляє урядова прес-служба, про це заговорив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочого візиту в Ужгород.



Гройсман визнав, що зарплата вчителів в Україні залишається досить низькою, незважаючи на те, що недавно вона вже переглядалася.

"Ми підвищили зарплату на 75%. Але цього недостатньо. На Закарпатті кількість вакансій вчителів - понад 1600 посад. Багато викладачів працюють за кордоном. Тому дохід вчителів, особливо в прикордонних областях, повинен бути конкурентним з колегами з сусідніх країн. В середньостроковій перспективі треба вивести зарплати українських вчителів на ринковий рівень", - сказав глава уряду.

Про нові стандарти початкової освіти

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців оплачуватимуть комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Ми також писали про те, що вартість газу побила черговий рекорд, і тариф тепер складає 310 доларів за тисячу кубометрів. А це означає, що скоро і тарифи для населення також перетнуть межу розумного. Таким чином, цілком ймовірно, що з наступного опалювального сезону ціни на блакитне паливо можуть підскочити на 60%. Представники "Нафтогазу" вже озвучували уряду пропозицію щодо збільшення вдвічі вартості газу для населення.

До слова, українці, що живуть в абсолютно однакових будинках, але в різних містах, платять за комунальні послуги по-різному. Як і чому це виходить, детальніше читайте в матеріалі.