В Україні вже почала зживати себе солідарна пенсійна система, тому реформування необхідно провести вже найближчим часом.

На сьогоднішній день вона працює за принципом фінансової піраміди. Про це розповів розповів старший економіст центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Володимир Дубровський, передає "Сегодня".

"В Україні солідарна система збанкрутувала, вона не може себе утримувати, і уряд, будучи гарантом, узяв її собі на забезпечення. Але це означає тільки те, що як пенсійна система вона не працює", - заявив експерт.

Дубровський додав також, що вкладати кошти в пенсії за рахунок податку на працю - нерозумне рішення, оскільки цей податок економічно нічим не виправданий, а на солідарній системі потрібно ставити хрест.

Популярні новини зараз

Голий українець непристойним жестом попрощався з пекельною роботою в Польщі

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще

До слова, в уряді вже сформували список фінансових установ, в яких українці, що працюють в бюджетних організаціях, зможуть отримувати соціальні виплати, пенсії і зарплату. Згідно з рішенням конкурсної комісії, таке право в цілому отримали 34 банки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж і застосування популярного антибіотика на основі цефтріаксону — "Ауроксона".

Додамо, що за останні три роки проаналізували якість лікарських засобів, які продаються в аптеках. В Україні в цей час діяв мораторій на перевірку аптек, після відміни якого виявили фальшиві медичні препарати на прилавках.

Ми також писали про те, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як захиститися від підробки в аптеці.В Україні, незважаючи на систему державного контролю, існує велика ймовірність придбати фальсифіковані лікарські засоби.