Генеральний директор "Укроборонпрому" Павло Букін заявив про необхідність випуску літаків в інтересах Міноборони України.

Про це він сказав під час свого першого візиту на ДП "Антонов", яке входить до складу концерну, де відбулася робоча нарада. Він упевнений, що потрібно створювати принципово нові зразки літаків, які значно розширять можливості Збройних Сил України, передає прес-служба компанії.

За його словами, фахівці ДК "Укроборонпром" і ДП "Антонов" створять нову робочу групу, яка протягом місяця повинна розробити програму розвитку підприємства.

"Ключовим механізмом розвитку підприємства повинен бути чіткий план розвитку" Антонова ". "Антонов" є лідером авіаційного кластера "Укроборонпрому", як провідний інноваційний центр авіабудування світового рівня. Цей план повинен бути розроблений робочою групою, до складу якої увійдуть фахівці" Антонова "і "Укроборонпрому". І одним із завдань Концерну є забезпечення можливості освоєння "Антоновим" нових компетенцій у співпраці з міжнародними партнерами. "Антонов" здатний стати ланкою в міжнародному ланцюга авіабудуванні", - заявив під час наради Павло Букін.

Популярні новини зараз

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

"Міс Україна Всесвіт-2021" Анна Неплях перетворилася на принцесу Діану: "Просто красуня"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Варто зазначити, що державний концерн "Укроборонпром" приступив до серійної модернізації зенітно-ракетних комплексів. Нещодавно модернізований варіант установки успішно пройшов випробування.

Укроборонпром побудує кораблі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президент України Петро Порошенко не виключає скорочення управлінського персоналу Державного концерну "Укроборонпром".

Про це він сказав під час представлення нового керівника концерну Павла Букіна. "Так, будуть зміни: можуть бути певні скорочення управлінського персоналу, будуть нові вимоги щодо підвищення ефективності, прозорості роботи. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені за рахунок змін у складі наглядової ради. Нове керівництво, я думаю, виправдає надії, які на них покладає наглядову раду, уряд, Президент", - зазначив глава держави.

Крім того, на офіційному сайті державного концерну "Антонов" з'явилося повідомлення про те, що Кабінет міністрів України перешкоджає роботі підприємства, проте незабаром прес-служба ГПУ заявила, що це провокація хакерів, які зламали ресурс.