Житель окупованого Донбасу, який склав український паспорт, записав відеозвернення, в якому скаржиться на відсутність пенсії.

Наскільки можна зрозуміти з скарг Ігоря Книшова (так звуть чоловіка), він є біженцем, який отримав паспорт і громадянство РФ. Український паспорт він здав, тому після повернення в рідне місто Кришталевий (до 2016 року – Красний Луч), Луганської області, права на отримання пенсії у нього немає.

Оскільки Кришталевий на даний момент знаходиться під контролем так званої "ЛНР", Книшов міг би отримувати місцеву пенсію, однак для цього йому, як не дивно, теж потрібен український паспорт. Також через відсутність потрібних документів колишній біженець, за його словами, не може прописатися у власній квартирі.

Втім, користувачі соціальних мереж не перейнялися стражданнями пенсіонера.

"Найбільше сліз, що не може отримувати дві пенсії. Це Книшов Ігор, місцевий дурник (один з багатьох). Працював на ВТБ (а не в лаві), перебував на всіх шахтах, пересудился з усіма. Останні років двадцять з мамою під ручку ходив по місту, роздаючи агіт. матеріали компартії", "Тварі, мало їм було, захотілося російських пенсій", "Думав, що ти в Росії комусь потрібен, ватник? Запам'ятай, зрадники нікому не потрібні, їх ніде не люблять", "ж Хотіли жити в Росії. Живіть і не плачте", – пишуть в коментарях.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Часу залишилось обмаль: треба встигнути зробити це з трудовими книжками ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин
Показати ще

"Знай.uа" також нагадує, що найближчим часом засідателі Верховної Ради розглянуть закон проекту, який дозволить українцям, змінили місце проживання з-за військового конфлікту на тимчасово окупованих територіях Донбасу, змінювати виборчу адресу.

Про це розповіла координатор громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає "Апостроф". На сьогоднішній день переселенці можуть голосувати за президента та частина парламенту, яка проходить за партійними списками. Паралельно з цим, з голосуванням на місцевих виборах і в другому турі президентських виборів вже стає важче.