Група вчених з різних країн з'ясувала, що тривале відсутність інтимної близькості призводить до змін в імунітеті і є частою причиною ожиріння.
Згідно з отриманими даними, секс — це позитивний процес не тільки для емоційного стану людини, але й для фізичного здоров'я.

Так, регулярний секс знижує рівень кортизолу, або гормону стресу, а також нормалізує артеріальний тиск. Крім того, у людини збільшується працездатність та життєву активність.

При відсутності інтимної близькості, навпаки, відбуваються зворотні зміни. Людина втрачає працездатність, у нього погіршується емоційний стан, а також запускаються процеси, які послаблюють імунну систему організму. Більше того, люди, у яких тривалий час відсутній секс, набирають вагу, оскільки з'являється схильність до повноти.

"Знай.uа" нагадує, що для чоловіків в сексуальному житті величезну роль грає фізіологія, ніж прояв емоцій, почуттів і прихильності. Однак дослідники в області сексології давно з'ясували, що в різні періоди свого життя ставлення до сексу у чоловіків видозмінюється.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Чоловіки 25-30 років

Пік сексуального захоплення проявляється у чоловіків саме в цьому віці. Експерти вважають, що в цьому віці вони не особливо розбірливі у виборі сексуального партнера і кількість партнерок з лишком замінює якість сексу. В цей час чоловіки набираються досвіду і зміцнюють власну самооцінку.

Учені також прийшли до цікавого висновку в ході вивчення того, яких же чоловіків частіше воліють жінки в якості партнерів. У ході експериментів з'ясувалося, що жінки дуже часто воліють чоловіків, які схожі на своїх братів.

Дослідники попереджають, що дані висновки не можуть бути правилом для кожної окремо взятої жінки. Однак результати проведеного дослідження, в ході якого вони прийшли до приголомшливих висновків, були опубліковані у виданні Evolution and Human Behaviour Journal.