У Львові стався інцидент з провідницею пасажирського поїзда Укрзалізниці №134 "Миколаїв-Івано-Франківськ" нахамила пасажиру і відмовилася розмовляти з ним державною мовою.

Про подію на своїй сторінці в Facebook повідомив пасажир Ярослав Попович. Повідомляється, що інцидент стався ще 21 липня. В той день поїзд обслуговувався одеської бригадою провідників.

Хлопцеві нахамила провідник Ніна Вакулик, фотографію якої він також опублікував з повним описом ситуації. Молодий чоловік пояснив, що спочатку жінка звернулася російською до нього з проханням показати "квиточок і документи", на що він попросив обслуговувати його українською мовою. І далі почалося найцікавіше.

Провідниця відреагувала на звичайну прохання досить агресивно, що збентежило пасажирів.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

"Хто таке сказав, що я повинна обслуговувати українською? Української мови я не знаю, вчити не буду, буду обслуговувати російською. Не знаєш української – іди вчи, націоналіст", - випалила одеська провідниця.

Після цієї полум'яної промови молодий чоловік не розгубився і звернувся до начальника поїзда. Той завив, що поведінка провідниці є неприпустимим і пообіцяв її покарати, якщо та не виправиться.

Начальник поїзда повідомив потерпілому від хамства провідниці Вакулик пасажиру, що вона працює у них вже досить давно. Україномовних пасажирів зобов'язані обслуговувати українською, проводяться спеціальні інструктажі.

"Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її в депо. Крім того, обов'язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками", - зазначив начальник поїзда.

Пізніше він прийшов до провідниці і повідомив їй, що вона буде переведена на іншу посаду до тез пір, поки не вивчить українську мову.

Нагадаємо, Омелян позбавить українців найпопулярніших місць в поїзді.

Як повідомляв Знай.ua, як впорається з нестерпною спекою у вагоні. Потрібно писати скаргу і вимагати переведення в вагон з кондиціонуванням.

Також Знай.иа писав, що вже у вересні українці будуть подорожувати за кордон поїздом "чотирьох столиць".