Втрати ЗСУ на Донбасі за роки війни точно не беруться підрахувати. Але мало хто цікавиться й тим, що буде із вдовами та дітьми покійних бійців. По допомогу нещодавно звернулася дружина одного з тих, хто боронив наші кордони, у її родину знову прийшла біда.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів блогер Аркадій Бабченко. Мова йде про вдову Івана Куряти, який загинув одразу за кілька днів після того, як зробили цей знімок:

Фото: Іван Курята (Піски)

В бійця лишилася дружина Вікторія та двоє дітей. У батька - четверта стадія раку шлунка, неоперабельна. Мати Вікторії злягла в лікарню з інсультом, і вчора померла. Жінка лишилася сам-на-сам із горем, дітьми та хворим татом у Дніпрі. Сама вона ніколи не просила про допомогу, але так склалися обставини, що інакше неможливо.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

"Шановні друзі, так склалися обставини, що змушена просити Вас про допомогу. Справа в тому, що три тижні тому ми дізналися про страшний діагноз мого батька (рак 4 стадія). Дали всього місяць, згодом мама з мікроінсультом в неврології, стан тяжкий. Якщо буде можливість допомогти, буду Вам дуже вдячна. Дякую за розуміння….".

Реквізити для небайдужих

Приват Банк 4149 4978 3331 6310 Вікторія Фролова

Телефон: 0995272086

Дивіться: життєві історії українських воїнів

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, що відбувається на Донбасі після скасування АТО.