У 2018 році в травні-червні Генеральним штабом Збройних сил України планується здійснити заклик в обсягах до 500 осіб офіцерського складу.

Про це розповів начальник головного управління персоналу - заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Артур Артеменко на брифінгу "Призов громадян України на строкову військову службу і військову службу за призовом осіб офіцерського складу".

"Про призов осіб офіцерського складу. Всього на термін 18 місяців у 2017 році було покликане 1500 осіб. Вони пройшли підготовку на спеціальних курсах, вони призначені на посади на небойових об'єктах. У 2018 році в травні-червні Генштабу ЗСУ планується здійснити заклик в обсягах до 500 осіб за спеціальностями тилового, технічного, морально-психологічного забезпечення і фахівців з зв'язку", - сказав Артеменко.

15 лютого президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, а також про терміни проведення чергової.

Популярні новини зараз
По 100 гривень за куб? Де різко підскочать тарифи на воду Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню Долар злетить до 41 гривні? Експерт розповів, що відбуватиметься з курсом Будуть зайві нарахування за воду: власників квартирних лічильників попередили
Показати ще

Заклик в армію

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що уряд затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу у квітні-травні 2018. Таким чином в цей період на службу повинні піти 15 тисяч 190 осіб, на проведення весняного призову буде виділено 54,9 млн грн. Відзначається, що із загального числа призовників 8 тисяч 990 чоловік будуть спрямовані в ЗСУ, 4 тисячі - в Національну гвардію, 1,2 тисячі - в Державній прикордонній службі та ще тисяча - в Державну спеціальну службу транспорту.

3,5 тис. грн - для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу;
93,13 грн - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Варто відзначити, що раніше повідомлялося про те, що в Раді знаходиться законопроект з позначкою "строковий", в рамках якого йти на контрактну службу в армію зможуть українці в віці до 30 років (зараз до 27 років).