Співробітниця одеського вокзалу відмовилися обслуговувати учасника АТО.

Про це повідомили на сторінці "Автомайдан Одеса" у Facebook, додавши знімки касира, котра не просто не виконала своїх обов'язків, а ще й нагрубила воїну.

Суть конфлікту

"Ось ця співробітниця автовокзалу "Привоз" кинула воїну АТО посвідчення УБС в обличчя зі словами:" Ви відстоюєте свої права, не наші ", - йдеться в коментарі до фото.

Користувачі не могли повірити в такий цинізм, вважають за потрібне покарати жінку – як мінімум, звільнити із займаної посади.

Популярні новини зараз

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Тіна Кароль розповіла, що змушувало її плакати: "Я була перша, а потім погано заспівала"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Одні радять не одразу звертатися у таких випадках до поліції, інакше щось довести буде вкрай складно. Інші навпаки натякають на те, що не кожна людина із посвідченням – ветеран АТО. Хоча сумнівів у достовірності документів немає.

Директор вибачився, але одесити вимагають покарання

Згодом виявилося, що директор автовокзалу приніс вибачення за інцидент і пообіцяв - подібного не повториться, а касира покарають, як саме, невідомо.

"Емоції зашкалюють ... Поки не звільнять, не заспокоїмося!", "Поки подібні дії не будуть покарані, вони будуть повторюватися. Однозначно. Безкарність породжує вседозволеність. Потрібно реагувати", "Трeба дійсно змінювати закон про відповідальність. Тоді всe будe робитися як трeба. Потрібeн кнут. Покарання", "Особа з подібними поглядами не має права працювати на державній роботі. Крім того, вона в грубій формі образила пасажира, якому Україна надала законні пільги, як учаснику бойових дій. Вимагаю звільнення за статтею, без права в майбутньому займати подібну посаду", "Викликайте поліцію, складайте протокол і добивайтесь покарання. Це працює, випробував на своєму прикладі", - пишуть у коментарях.

Дивіться: ветеран АТО позивається до школи, в якій навчається його донька

Як повідомляв портал "Знай.ua", черкаським ветеранам АТО на довгі прохання все ж видали землю для будівництва своїх будинків. Але з однією поправкою - ця земля знаходиться на звалищі. Приміром, Ігор Клиенко чекав на землю більше року. Коли її виділили – раділи, поки не приїхали сюди і не побачили, що саме їм підсунули. Чиновники запевняють, іншої землі немає. Цю погодили депутати і спеціальна комісія. Міська рада на гроші розробила проект землеустрою. А сміття пообіцяли вивезти після розподілу землі між власникам, після їх звернення. Землю в Черкасах виділили 160 учасникам АТО. Претендентів – майже 2 тисячі. Але від будівництва на смітнику бійці почали відмовлятися.