Життя у столиці уявляється мешканцям окупованих областей зовсім не таким, яким воно є насправді.

Підтвердження тому нещодавно опублікував блогер-донеччанин під ніком Адольф Донецький.

На його думку, Київ дуже відрізняється від східних регіонів – перш за все тим, що тут не помітиш озброєних людей на вулицях, нетверезих військових.

"У Донецьку в цей час, як в Прип'яті. Ніяк не міг заснути, бо машини шуміли, все в голову лізли думки, що то техніка їде гусенична", - згадує він.

Вразило й те, що громадський транспорт тут їздить цілком вільно, а кияни та гості міста розмовляють переважно українською мовою.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

"Почуття, коли знаєш, що точно в твій будинок полюбому не прилетить снаряд - безцінне. Кияни, ви багато чого не цінуєте в цьому житті", - вважає блогер.

Він також висміяв легенди пропагандистів про "концтабір у столиці" – місто говорить саме за себе, адже тут: українська музика на радіо, працюють банки, вчасно курсують потяги і ніхто не запитує на вулиці документів без вагомої на те причини.

"Багато досить-таки людей у ​​вишиванках. Це дуже круто. В окупованому Донецьку за таке вб'ють. У порівнянні з Донецьком, Київ - це місто посмішок", - додав він.

Суттєва різниця й у цінах. Наприклад, купити полуницю у Донецьку можна за 100 гривень, тоді як у Києві вона обійдеться не більше, ніж у 45 гривень.

Головне, що вразило донеччанина – відсутність нетверезих солдатів ЗСУ, адже про них так багато розповідали у його рідному місті.

"Ховають прям за концтабором для російськомовних. Нема слідів від танків на асфальті. Дивно. Люди в масках з калашами не стоять на перехрестях і не шманають авто, коли їм заманеться. Це вражає", - підсумував блогер.

Як повідомляв портал "Знай.ua", донеччани відверто розповіли всю правду про життя в окупації.