Відійшли води, коли народжувати, скільки ще є часу? Мабуть, саме ці питання виникають в першу чергу після цього. Найголовніше не панікувати і запам'ятати час, коли це сталося. Це дуже важливо, адже лікар повинен знати, коли відійшли води.

Далі ми розповімо вам, покроковий план дій після того, як відійшли пологи. Читайте докладніше.

Що робити якщо відійшли води

Так що ж робити коли відійшли води? Тут точно немає відповіді, але звичайно, всі розуміють, що потрібно відразу ж відправлятися в лікарню. Крім цього потрібно сказати лікарям коли саме відійшли води і їх характеристику.

Тобто описати їх колір. Саме тому потрібно носити світлу білизну і ні в якому разі не чорну. Крім цього, постільна білизну так само бажано використовувати тільки світлу. Це допоможе вам не тільки визначити колір, але і кількість вод.

Популярні новини зараз

Морози накриють Україну в жовтні: коли очікувати холодів

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Показати ще

Так само, вам потрібно приблизно зрозуміти, скільки саме вод відійшло. Звичайно, після такої раптовості, складно зосередитися, але тим не менше, потрібно буде взяти себе в руки. Загальна кількість вод приблизно 1.5. – 2 літри, але спочатку відходять передні води – це 250-300 мл В принципі, різниця відчутна.

Далі у вас є два варіанти дій:

  • Якщо відійшло трохи вод прозорого кольору, значить ви можете сильно не поспішати (декілька годин у вас в запасі є точно), але в будь-якому випадку направлятися в пологовий будинок і розповісти про все лікаря.
  • А якщо у вас відійшли води зеленого кольору, то потрібно терміново їхати в лікарню (у вас буде на це буквально година-півтора).

Крім цього, після того, як у вас відійдуть води, ви повинні прийняти коліно-ліктьову позу. Зробити це потрібно для того, щоб зменшити ймовірність проблем при пологах. Стояти так потрібно приблизно 10-20 хвилин.