Рудий слимак прийшов в Україну, ймовірно, з Іспанії і зараз він атакує городи і сади Львівської області. Однак дуже швидко він може поширитися на всі регіони України.

Крім українських городників від "рудої пошести" страждають ще десяток країн Європи. Причому напасти поширилася від Португалії до Швеції. Дані слимаки активно розмножуються і розповзаються по світу.

Така швидкість поширення по світу слимаків пов'язана з тим, що в природі у них немає ворогів. Крім людини, само собою. Так, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Володимир Кравець розповів, як можна ефективно позбутися від слимаків на своїй ділянці.

"Є гранули, які містять засоби для залучення тих слимаків і одночасно знищують їх при їх поїданні... На зиму доцільно перекопувати ділянку – зимують вони на стадії яйця і слизняка на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянка коштує перекопати – і таким чином ми можемо їх знищити", - пояснює фахівець.

Популярні новини зараз

В мережу злили ексклюзивні кадри спілкування "Холостяка" Макса та Даши

ПриватБанк змінив правила зняття готівки з банкомату, головні нововведення

Ймовірна обраниця Холостяка вивалила брудну білизну Макса і не тільки його - "Приниження...зовсім не любов"

Дана з "Холостяка" відповіла на "зрадницький" вибір Макса - "Таких мільйон разів в житті куштував"

Показати ще

Раніше нагадували українцям про небезпеку, яка причаїлася на природі. Крихітні паразити вже відкрили полювання на необережних відпочивальників і тільки чекають можливості. Фахівці розповіли, як захиститися від кліщів, щоб не зіпсувати собі вихідні та здоров'я.

Нагадаємо, біблійна кара впала на кримських окупантів: вражаюче відео. У Криму навала азійських перелітної сарани.

Як повідомляв "Знай. ua", спаситель або шкідник: розвінчуємо головні міфи про кондиціонер. Ризик захворіти у теплу пору року значно вище, ніж у зимові морози.

Також "Знай. ua" писав, що небезпека в мініатюрному тілі: що потрібно знати про кліщів. Кліща можна "зловити" навіть вдома - якщо у вас є домашні тварини.