В окупованому бойовиками "ДНР" спостерігається посилене пересування військової техніки. По місту ходять чутки, що командування військових частин відкликає відпускників і бойовиків, які знаходяться в звільненні на вихідні. Про це повідомляє Politeka.

Крім того, в суботу, 14 квітня, в Донецьку припинили мовлення кілька радіостанцій, ліг місцевий оператор мобільного зв'язку "Фенікс", а з 14:00 у місті зник інтернет. Провайдери відмовляють у наданні послуги, мотивуючи це проблемами у магістрального провайдера з Росії, який поставляє інтернет в самопроголошену республіку.

"Ніхто з відповідальних за зв'язок в Донецьку  не може пояснити, коли це закінчиться. А тим часом донеччани в шоці, адже у багатьох з інтернетом зав'язана робота і спілкування з рідними", – каже житель міста Євген.

 

"Подібне масштабне відключення зв'язку в місті відбувається в перший раз, городяни будують домисли, що це може бути підготовкою до наступу армії ДНР", – каже донеччанка Аліна.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", сьогодні, 1, 4 квітня, виповнюється рівно 4 роки з того моменту, як в Україні почалася АТО. За цей час загинуло понад 10 тис. українських військовослужбовців, покалічені тисячі людських життів, а сепаратисти не вгамовуються і продовжують катувати мирних жителів, які залишилися на підконтрольній їм території.

Нагадаємо, международноя волонтерський співтовариство InformNapalm 12 квітня представило інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії.

База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за чотири роки. Це понад 1700 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані та поділені на дві групи: російське озброєння, виявлене на Донбасі і підрозділи російської армії, які брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

База містить масштабні факти вторгнення. Понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ і інших силових структур Росії, а також 44 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно поставлялася на Донбас.