Прославився після випуску футболок "Спасибі жителям Донбасу" підприємець Денис Олейников "кинув" українців на гроші і відкрив ресторан у Хорватії.

Про це написав блогер Михайло Голуб в Facebook.

"Пам'ятайте Олейникова? Він на вкрадені у довірливих дурників гроші відкрив ресторан у Хорватії", – йдеться в повідомленні.

Так, чоловік розвів всіх в перший раз - коли зробив з себе "жертву режиму", і вдруге - коли вкрав гроші.

"На вкрадені гроші придбав ресторан у Хорватії. А тоді довести, що він кидала було неможливо. Скільки ще вилізе кидав в наш складний час", – зазначив журналіст Петро Терентьєв.

Зокрема, ще в 2016 році бізнесмен оголосив про банкрутство своїх інвесткомпаній FTBN Wealth Management і OPAYZ.com і відмовився від зобов'язань перед вкладникам.

Після повідомлення про банкрутство Олейников пішов з соціальних мереж, перестав відповідати на дзвінки і листи і як-небудь підтримувати зв'язок з вкладниками.

Згідно з даними одного з джерел Forbes, на момент оголошення банкрутства в розпорядженні бізнесмена було близько 700 тисяч євро.

За інформацією ЗМІ, в 2017 році Олейников побудував будинок і відкрив ресторан у Хорватії.

"Людина, який кинув на гроші купу вкладників Opayz, FTBN відчуває себе дуже і дуже непогано: будинок готовий, діти займаються тенісом з хорошим тренером, ресторан працює", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Росії залишилося чимало людей, які відчувають до України велику симпатію.

Крім того, велика частина громадян України (59,2%) виступає за повернення тимчасово окупованих територій Донбасу шляхом політико-дипломатичних переговорів.

Дивіться сюжет про Донбас

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін обговорив плани на Донбас з європейським лідером.