Відомий воїн АТО плюнув в обличчя кремлівському пропагандисту

поділитись
Агресивно налаштованому Шейніну нічого не залишалося, як просто втертися

Відомий воїн АТО, що захищає мирних українців на тимчасово окупованих територіях Донбасу, Валерій Ананьєв зустрівся на вулицях італійського Верона зі скандальним російським пропагандистом Артемом Шейніним. Перепалка між сторонами закінчилася тим, що Ананьєв плюнув в обличчя кремлівському поплічнику, а той, незважаючи на всю свою агресивність, просто втерся.

Артем Шейнін


Відповідний відеозапис український воїн опублікував на своєму YouTube-каналі.

Валерій Ананьєв


З наполегливим прихильником "руского міра" в українського військового розгорілася суперечка - Шейнін намагався довести, що ніякого відношення до "пропагандистської машини" країни-агресора він не має і взагалі ніхто на Україну не нападав. У певний момент росіянин назвав десантника "дебілом". У відповідь на це Ананьєв плюнув пропагандисту в обличчя і уточнив - якби зустрів його на війні, вчинив би набагато жорстокіше. Шейнін, який відрізняється надзвичайною агресією в російських ефірах, в житті - просто втерся.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика 18+


"Розумієте який він - без камер, охоронців і глядачів? У студії його не ображають, не принижують, і, тим не менш, він стрибає на людей з кулаками в прямому ефірі... А тут йому обплювали морду, він втерся, посміхнувся і пішов", - зазначив український боєць.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як секс-символа АТО вигнали з армії: Валерій Ананьєв неодноразово потрапляв під дисциплінарні стягнення через свої відеоролики із зони АТО.

"Я бачив, що відбувається в інформаційному просторі, соцмережах, бачив вплив Росії там і що роблять наші у відповідь. Я бачив, що з нашого боку немає нічого. Тобто наша влада в пропаганду взагалі не вкладала. Все, що є - це приватні проекти в Youtube. А так як те відео зробило мене для певної кількості людей, як би мені це не подобалося, лідером думок, то я розумів, що потрібно докласти максимум зусиль у цю пропаганду. Тому ми почали знімати ці відео", - відповідає український боєць.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Шейнін, Ананьєв, пропаганда, плюнув в обличчя, АТО
Найбільш затребувані в Україні таблетки від кашлю будуть доступні тільки в Узбекистані
0
0
21:52 26.04.2018
Ціни стануть навіть вище, ніж у столиці
0
0
21:17 26.04.2018
Не забудь на природу прихопити аптечку
0
0
20:56 26.04.2018