Не кожен любить відпочивати влітку на морі або океані. Людей можна поділити на любителів моря і гір. Адже в горах можна спокійно відпочити, милуватися прекрасною природою, насолоджуватися чистим повітрям. І всі ці характеристики чудово підходять Карпатам. Описати їх дуже складно, адже це величезна, гарна місцевість, де є все: гори, річки, ліси, озера. Відпочинок в Карпатах завжди відрізнявся від решти. І ми постараємося розповісти вам чому саме.

Відпочинок в Карпатах 2017: список найпопулярніших місць

Відпочинок в Буковелі – прекрасне місце для любителів гірських походів, або альпіністів. Тут є купа місць, де можна зайнятися цими справами. Крім цього, вже не перший рік тут проходить дуже багато маршрутів до цілющих джерел. Кажуть що є там скупатися, то здоров'я не покине вас мінімум 100 років, а потім процедуру можна повторити. Для любителів екстриму тут є спуски по гірських річках і рафтинг.

Відпочинок в Яремче – це ідеальний варіант для любителів екстриму. Для них тут є і гірські маршрути, рафтинг, катання по гірських стежках на велосипедах, і рафтинг. Список можна продовжувати вічно. Але, тут є і досить багато санаторіїв, де люди похилого віку можуть чудово відпочити і помилуватися природою.

Відпочинок у Верховині буде цікавий любителям природи і старовинних обрядів і звичаїв, які тут ще збереглися. Тому, якщо ви цінитель подібного, то дорога вам саме сюди. Крім цього тут можна ще збирати гриби, ягоди та різні трави.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Відпочинок у Ворохті примітний тим, що саме звідси можна буде піднятися на найвищу точку України – Говерлу. Крім цього у вас буде можливість зайнятися рафтингом. Так що це прекрасне місце для любителів екстриму. Але, і любителі спокійного відпочинку знайдуть, що тут робити. Дивовижна природа не залишить вас без позитивних емоцій.

Відпочинок в Татарові чудово підійде для сімей, яким потрібно спокійно провести час. Тут дуже чисте повітря, досить багато санаторіїв, де можна оздоровитися. Прекрасна природа, якою не встигнеш милуватися ні на хвилину.