Вже досить давно експерти вважають, що вустами Афонських старців Бог говорить до нас, а їх слова істина. Пророцтв старців бояться, від них неможливо сховатися. І ось вони розповіли, що чекає Росію і Україну в найближчому майбутньому.

"Україну чекає важкий час, але він триватиме недовго - з Божої волі, судилося створити могутню державу, порівняну з Київською Руссю, бо дух святий Русі перебуває у Києві, і його розбудили люди. 22 роки - був всього лише летаргічний сон великого народу", - розповіли Афонські старці.

На думку Афонських старців, Росію чекає крах та ізоляція, а їх "цар" пробуде на своєму троні не більше двох років.

"Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський правитель протримається на троні лише два роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і будуть входити до російської держави на правах незалежних територій", - сказали старці.

Популярні новини зараз

Різатдінова після "Танців з зірками" розповіла про відносини з Прохоровим: "Я готова..."

Амністія бойовиків Донбасу: Зеленський приголомшив заявою

Українці примудрилися перетворити купюру у 1000 гривень на "золоту жилу": як роблять "гроші з повітря"

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група російських кліматологів проаналізувала метеорологічні дані за останні 50 років і прийшла до висновку, що ризик шквалів та смерчів досяг критичної позначки. Особливо це стосується середньої смуги, чорноморського узбережжя, півдня Далекого Сходу. Разом з тим експерти прогнозують збільшення ризику не тільки смерчів, але і взагалі небезпечних конвективних явищ, в тому числі зливи, град, шквали.

Також Знай.uа писав, кожен вирішує сам, вірити у ворожіння і пророкування провісників чи ні. Але факти залишаються фактами і вже помічено, що точність пророцтв Ванги вище, ніж у всіляких прогнозів аналітиків та інших спеціалістів.

Звичайно трактування послань знаменитої болгарської віщунки ускладнюється їх загальної розмитістю. Адже вона бачила образи майбутнього, які не могла, швидше за все, пояснити доступними поняттями. Часто остаточний сенс пророцтв стає зрозумілим після того, як події вже настали.

Як повідомляв портал Знай.uа математик Девід Вольперт (David Wolpert) з Інституту Санта-Фе (США) математично формалізував неможливість існування всезнаючий істоти, або іншими словами, бога.