Відома російська письменниця Людмила Улицька розповіла, що чекала "бурхливої реакції" на її слова про відсталість і агресивності росіян.

"Підвищений рівень агресії в людині небезпечний не тільки для оточуючих, він небезпечний і для неї самої. Мені здається, що це висловлювання не вимагає доказів. Рівень агресії сьогодні в нашому суспільстві дуже високий — є кілька телевізійних передач, які демонструють найвищий рівень соціальної агресії і небажання обговорювати миролюбно і осмислено що б то не було", — цитують слова відомої письменниці українські ЗМІ.

Літераторка додала, що жителям Росії необхідно підвищувати рівень культури, щоб позбутися від цієї проблеми. "Саме високий культурний рівень забезпечує можливість діалогу", — зазначила вона.

Улицька також пояснила свої слова про відсталість росіян в цивілізаційному процесі. Вона сказала, що про це стало відомо ще за часів Петра I. "У нас кріпосне право скасували, коли в Лондоні метро пустили. Відставання — це наша біда, а не вина. На жаль, в науці, технологіях, медицині відставання величезна", — підкреслила вона.

Нещодавно Улицька заявила, що в нинішній ситуації в країні необхідно знижувати рівень агресії. Процес розвитку Росії вона назвала "архаїчних рухом, який йде наперекір всьому цивілізаційному процесу", і підкреслила, що країні потрібно ще 150 років, щоб стати європейською державою.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

З нею частково погодився заступник голови комітету Держдуми з культури режисер Володимир Бортко, який пожалівся на падіння культурного рівня громадян. "Але говорити про те, що Росія — це задвірки Європи... Нічого, крім сміху, це викликати не може, хоча і стало гірше, це теж правда", — зазначив він.

Як повідомляв портал "Знай.uа" імідж-мейкери Дональда Трампа з усіх сил намагаються створити образ зразкового сім'янина і розумного політика. Проте він і сам інколи не дотримується рекомендацій. Так, ніяк не вщухне скандал навколо ймовірних подружніх зрад Трампа та його сексистських висловлювань. Книга Емілії Джейн Фокс, колишньої репортерки Vanity Fair дістала нові "скелети з шафи", адже жінка провела ціле "слухо-розслідування".