Наша держава втрачає ініціативу в переговорному процесі стосовно Донбасу, через погану роботу дипломатів.

Про це заявив глава політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко в ефірі інтернет-видання "Радіо Свобода".

"Якщо Україна, будучи наріжним каменем цього протистояння Заходу і Сходу, буде залишатись в статусі об’єкта, як це є сьогодні, то ми втрачатимемо раз за разом можливості перехоплювати ініціативу. Ініціатива щодо миротворців, насправді, дуже важлива й правильна, хто виступив ініціатором? Можна починати згадувати, що ще десь, колись Порошенко щось казав, але щось казав і щось зробив – це дві великі різниці. Тому резолюція в ООН лягла російська, обговорювалась російська резолюція", – зазначив Андрій Ніколаєнко.

Глава партії "ОСНОВА" також заявив, що на його переконання, наша держава втратила багато можливостей для того, щоб скерувати переговорний процес у потрібне для України русло.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Показати ще

"Хто заважав Україні, яка головувала в Раді Безпеки ООН в перший же день головування, внести підготовлену і погоджену попередньо з нашими західними партнерами проект-резолюцію по миротворцях? Цей документ включав би і цивільну адміністрацію, і питання переміщених осіб і багато інших гуманітарних питань, яких абсолютно немає в резолюції Росії. Як дипломат, я можу вам сказати: ми втрачаємо ініціативу. А втрата ініціативи в переговорному процесі – це завжди затягування і ескалація військової складової", – резюмував Андрій Ніколаєнко.