Інтернет-енциклопедія "Вікіпедія" розпочинає конкурс статей на музичну тематику українською мовою "Вікі любить музику", преможці якого отримають цінні призи.

Цю інформацію повідомляє прес-служба "Вікіпедії".

Мета конкурсу "Вікі любить музику" - створення нових та покращення існуючих статей в Українській Вікіпедії на музичну тематику.

Конкурс організувала громадська асоціація "Вікімедіа Україна".

На сайті опублікований перелік вимог до статей та заборони, порушники яких будуть дискваліфіковані.

Популярні новини зараз
Часу залишилось обмаль: треба встигнути зробити це з трудовими книжками Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Перемогу зможуть здобути два користувача, які отримають за свої статті найвищий загальний бал в межах групи, вони отримають приз на суму 5 000 гривень. Крім того, будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж не залишаться без цінних призів.

Конкурс триває з 1 по 30 червня 2018 року включно.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українська вільна енциклопедія "Вікіпедія" представила топ найбільш популярних статей за грудень 2017 року. Про це повідомляє видання "Karabas live". У двадцятку найпопулярніших сторінок потрапили статті про співаків Олега Винника та Юрка Юрченка.

Вони посіли п'яте і 13 місце, відповідно. У списку найбільш цікавих аудиторії українців - Іван Франко, Леся Українка, Тарас Шевченко і Богдан Хмельницький.

Список популярних статей "Вікіпедії" включає і сторінки з інформацією про свята: День святого Миколая, Різдва Христового та інших.

Також портал повідомляв про те, що у мережі опублікували рейтинг українських артистів, яких найчастіше згадують у популярній енциклопедії "Вікіпедія" на десятках різних мов.

Так, лаври першості отримала Софія Ротару, статті про яку пишуть на 65 мовах. У список слави потрапив і один з найвідоміших викрадачів жіночих сердець Олег Винник, правда, про нього можна почитати тільки на чотирьох мовах, передає "Karabas. Live".

"Про Софію Ротару можна прочитати майже на всіх європейських мовах - серед них бретонський, баскський, ісландський, галісійська і нижньосаксонського, а також такі екзотичні як: Кашубська, фламандський, арамейська, Амхарська і суахілі. І навіть на латині - це вже найвище визнання! " - пише ресурс.