Інтернет-енциклопедія "Вікіпедія" розпочинає конкурс статей на музичну тематику українською мовою "Вікі любить музику", преможці якого отримають цінні призи.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦю інформацію повідомляє прес-служба "Вікіпедії".
Мета конкурсу "Вікі любить музику" - створення нових та покращення існуючих статей в Українській Вікіпедії на музичну тематику.
Конкурс організувала громадська асоціація "Вікімедіа Україна".
На сайті опублікований перелік вимог до статей та заборони, порушники яких будуть дискваліфіковані.
Перемогу зможуть здобути два користувача, які отримають за свої статті найвищий загальний бал в межах групи, вони отримають приз на суму 5 000 гривень. Крім того, будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж не залишаться без цінних призів.
Конкурс триває з 1 по 30 червня 2018 року включно.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українська вільна енциклопедія "Вікіпедія" представила топ найбільш популярних статей за грудень 2017 року. Про це повідомляє видання "Karabas live". У двадцятку найпопулярніших сторінок потрапили статті про співаків Олега Винника та Юрка Юрченка.
Вони посіли п'яте і 13 місце, відповідно. У списку найбільш цікавих аудиторії українців - Іван Франко, Леся Українка, Тарас Шевченко і Богдан Хмельницький.
Список популярних статей "Вікіпедії" включає і сторінки з інформацією про свята: День святого Миколая, Різдва Христового та інших.
Також портал повідомляв про те, що у мережі опублікували рейтинг українських артистів, яких найчастіше згадують у популярній енциклопедії "Вікіпедія" на десятках різних мов.
Так, лаври першості отримала Софія Ротару, статті про яку пишуть на 65 мовах. У список слави потрапив і один з найвідоміших викрадачів жіночих сердець Олег Винник, правда, про нього можна почитати тільки на чотирьох мовах, передає "Karabas. Live".
"Про Софію Ротару можна прочитати майже на всіх європейських мовах - серед них бретонський, баскський, ісландський, галісійська і нижньосаксонського, а також такі екзотичні як: Кашубська, фламандський, арамейська, Амхарська і суахілі. І навіть на латині - це вже найвище визнання! " - пише ресурс.