Сьогодні, 4 липня, представники компанії M.E.Doc офіційно підтвердили, що саме їхнє програмне забезпечення стало інструментом поширення вірусу Petya.

Компанія запропонувала працівникам кіберполіції спільно скласти і випустити оновлення, яке стане "антивірусом". Також в M.E.Doc відзначили, що швидше за все до створення вірусу причетні ті ж люди, які колись атакували з WannaCry: спільна дія вірусу і способи поширення дуже схожі. Про це компанія написала на своїй сторінці в Facebook.

Окрім цього повідомляється, що зовсім скоро вийде нове оновлення програми, яке стовідсотково виключає загрозу для користувачів, але правоохоронці під час розслідування вилучили сервера компанії для аналізу проникнення, тому поки що оновлення випустити не вдасться.

Олеся Білоус, CEO M.E.Doc, зазначила, що всі компанії і підприємства, які скачували їхнє програмне забезпечення, точно заражені: вірус просто чекає свого часу, тому не можна виключати другої хвилі кібератак.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, з якою метою створили вірус Petya.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще