Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – свято, історія якого показує, що справжня віра може бути непохитною. Саме тому, таке торжество дуже цінується і поважається серед всіх віруючих людей. До речі, відзначається Віри, Надії, Любові та матері їх Софії щорічно 30 вересня. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти вам його головні прикмети.

Віри, Надії, Любові та матері їх Софії: історія свята

Повір'я говорить, що Софія жила у другому столітті в Римі. Незважаючи на те, що тоді там були практично всі язичниками, вона сповідувала християнство і виховувала трьох дочок за всіма канонами. Але в 137 році почалося переслідування християн, яке ніяк не могло закінчиться добре для Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Їх, звичайно ж, зловили і відправили у в'язницю, де їх долю вирішував особисто імператор. Він намагався за допомогою тортур змусити їх прийняти язичництво, але нічого не вийшло. На очах у матері Віру, Надію і Любов замучили до смерті. Софія провела на їхній могилі три дні і після цього померла сама.
Ось завдяки такій історії у нас і є свято Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

Віри, Надії, Любові та матері їх Софії: прикмети в свято

Починається цей день у віруючих досить таки дивно. Вважається, що з самого ранку, в свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії всі дівчата повинні плакати. Дуже голосно. Всі сльози в цей день вважаються даниною за самовідданий вчинок Софії, через який вона поховала трьох дочок.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Ірина Федишин у білій сукні спантеличила фанатів: "Знову заміж?"

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Показати ще

До того ж, на свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії потрібно привітати всіх знайомих з такими іменами. 29 вересня вважається другим днем народження для них.
Варто відзначити, що торжеств цей день не влаштовують, можна, звичайно, запросити додому гостей, але без надмірностей на столі.
До речі, раніше свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії вважалося другим 8 березня. Дівчат в цей день вітали зі святом, і ніякої роботи вони не робили.

Дивіться: Житія святих - Мучениці Віра, Надія і Любов та їх мати Софія

Нагадаємо, що 30 вересня всі віруючі відзначають свято Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.