Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – це один з головних церковних свят, який щорічно відзначається 30 вересня, за Юліанським календарем. Не дивно, що з ним пов'язана величезна кількість різних історій, традицій і прикмет. Тому ми вирішили розповісти вам, що ви розуміли, наскільки важливе свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Віри, Надії, Любові та їх матері Софії: історія свята

Історія свята розповідає про жінку Софії і трьох її дочок: Віри, Надії, Любові. Вони жили у 2 столітті в Римі, де в той час практично всі були язичниками. Але не ці святі. Віра, Надія, Любов та їх мати Софія були дуже вірними християнками, адже мати виховувала дочок по всім потрібним звичаям.
І в 137 році в Римі почалося дуже жорстоке переслідування християн. І матір з доньками ув'язнили. Через деякий час їх відправили на суд, де їх долю мав вирішити король Адріан. Він особисто спробував переконати Віру, Надію, Любов і матір Софію відректися від віри. Але йому не вдалося. Це не на жарт розлютило імператора, і тоді він вирішив використовувати інші методи.
Віру, Надію, Любов і матір Софію почали катувати, щоб ті зреклися своєї віри. Але і це не дало ніякого результату. Дівчат змучили до смерті на очах матері і після поховали. Софія не відходила від могил цілих три дні, і померла сама. За це, християнська церква зарахувала їх до лику святих.

Віри, Надії, Любові та їх матері Софії: прикмети свята

Звичайно, всі ці прикмети досить старовинні, але деякі все ще в них вірять. Так, наприклад, якщо в свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії побачити зграю журавлів, то 14 лютого буде дуже холодно.
А якщо ж Віри, Надії, Любові та їх матері Софії буде гроза і грім, то осінь буде дуже довгою, але теплою.

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

Нагадаємо, що свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії щорічно відзначається 30 вересня.