У Фініксі (штат Арізона) одночасно завагітніли шістнадцять медсестер. Всі вони працюють у відділенні інтенсивної терапії місцевої лікарні.

Масова вагітність: унікальний випадок у США

За даними CNN, жінки заздалегідь цього не планували і точно не домовлялися жодним чином між собою. Пологи у медсестер заплановані в період із жовтня 2018 по січень 2019 року.

Вагітні медсестри, лікарня США

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Керівництво медичного закладу заявило, що всі вони отримають законну декретну відпустку тривалістю 12 місяців. Аби не зашкодити майбутнім дітям, співробітниць перевели з відділення хіміотерапії та лікування туберкульозу. Адміністрація активно готується до проведення планового огляду.

Вагітні медсестри, лікарня США

Жінки зазначають: їм подобається разом ходити на обід до їдальні. Там заради них в меню додали солоні огірки і оливки.

Як змінює жінок вагітність?

Вагітність зменшує кількість сірої речовини у певних ділянках жіночого мозку. Це допомагає жінці відчути зв'язок з малям і підготуватися до материнських обов'язків. Коли фахівці порівняли до 25 знімків жінок, котрі вперше стали мамами, були помітні суттєві структурні зміни у мозку.

Припускають, що вони починаються одразу під час вагітності і утримуються ще два роки після народження дитини. Біологічно це дуже нагадує ті процеси, котрі відбуваються із організмом під час підліткового віку.

Основні ознаки вагітності

Те, що у вагітних погіршується пам'ять, поки що остаточно не доведено, але й такі версії також були. Єдине пояснення: це так звані "припливи" і "відпливи" гормонів, завдяки яким починаються фізичні зміни, виробляється величезна кількість естрогенів.

Головна перевага майбутньої матері: вона розуміє не тільки потреби дитини, а й може попередити будь-які загрози зовні. Це підтверджує комп'ютерна томографія – на ній дуже легко відрізнити ту, яка вже народжувала не раз від тих, хто тільки збирається відчути радість материнства.

Дивіться: в які дні більше шансів завагітніти?

Нагадаємо, археологи знайшли давньогрецький тест на вагітність.

Як повідомляв Знай.ua, наречений втік від вагітної Тодоренко на Донбас.

Також Знай.ua писав, дитина народилася через чотири роки після смерті батьків.