Ця дитина з'явилась через чотири роки після смерті її батьків в автомобільній катастрофі. Читай про це в матеріалі Clutch.

Молода подружня пара з Шанхаю Шен і Ліу планували народити дитину. У процесі з'ясувалося, що у них були проблеми з репродуктивним здоров'ям, тому вони вирішили зробити ЕКЗ.

Подружжя заморозило кілька ембріонів, але за кілька днів до планованого впровадження вони потрапили в серйозну автокатастрофу.

В цей час ембріони перебували в клініці в спеціальному резервуарі.

Родичі вирішили, що хочуть скористатися цими ембріонами. Всі судові розгляди зайняли 4 роки, і тільки після цього бабуся і дідусь майбутньої дитини отримали право на ці запліднені яйцеклітини.

Однак і на цьому труднощі не закінчилися. Родичі знайшли клініку і сурогатну матір в Лаосі, де сурогатне материнство дозволено законом. Дістатися туди теж було проблемою — жодна авіакомпанія не погодилася взяти на борт резервуар з рідким азотом. Довелося цей цінний вантаж дуже акуратно везти на своїй машині.

Перевезення пройшло успішно, і незабаром ембріон вже підсадили в матку сурогатної матері. Вагітність проходила чудово, наближалися пологи. Тут виникла ще одна проблема — народжувати треба було саме в Китаї, інакше дитина стала б громадянином Лаосу. Довелося перевозити сурогатну матір у Китай по туристичній візі.

Пологи пройшли благополучно, і на світ з'явився чарівний хлопчик Тянь Тянь. Одна з бабусь стверджує, що його очі дуже схожі на мамині, а в іншому він — копія свого батька. Родичі сплатили серйозну генетичну експертизу, самі пройшли тест на ДНК і таким чином підтвердили, що новонароджений — китаєць по крові. Тільки після цього Тянь Тянь став вважатися громадянином Китаю.

Бабусі і дідусі заслуговують максимального поваги, адже жодні труднощі і клопоти не зупинили їх, і вони зробили все, щоб їх рід не перервався.

Нагадаємо, як вдруге стати мамою: поради психолога.

Як повідомляв Знай.ua, Олена Шоптенко показала всім, як потрібно виглядати після пологів.

Також Знай.ua писав, небезпечно для життя: ніколи не запитуйте про це вагітну.