Представники популярної російської соціальної мережі "ВКонтакте" заявили про запуск платіжної системи, в якій у спчатку не буде комісій.

Сервіс називається VK Pay і почне роботу в середу, 27 червня, о 12:00. Система дозволить оплачувати товари і послуги в самій соцмережі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Приймати оплату через VK Pay зможуть всі власники спільнот. Обмеження на виведення грошей з системи становитиме 200 тисяч рублів на місяць, а максимальна сума однієї транзакції - 60 000.

Також розробники планують розвивати "маркетплейс", за допомогою якого партнери "ВКонтакте" зможуть пропонувати користувачам свої послуги і спеціальні пропозиції.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Першими учасниками "маркетплейса" стануть продавці квитків на розважальні заходи Kassir.ru і ShowGoGo, сервіс продажу квитків на літаки та поїзди OneTwoTrip, сервіси доставки їжі Grow Food і Delivery Club, а також сервіс виклику лікаря додому DOC +. Пізніше партнери зможуть розмістити у себе на сайті кнопку для оплати товарів через VK Pay.

ЗМІ повідомляють, що ВК буде заробляти на VK Pay за рахунок великих партнерів - вони будуть платити додаткові комісії або "інші рекламні способи монетизації". Поки сервіс тільки починає роботу, користувачі і невеликі продавці можуть не платити за введення, висновок і переказ грошей, але такі збори або інші варіанти монетизації системи можуть заробити через деякий час.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що незалежні розробники в області фінансових технологій звинуватили розробника популярного месенджера Телеграм Павла Дурова в плагіаті. Компанія, чия назва не розголошується, подала в Замоскворецький суд Москви позов, в якому зазначається, що бізнесмен привласнив чужий продукт, який йому показали на приватній зустрічі в лютому.