З 1 серпня, всі корпоративні абоненти мобільного оператора "Vodafone Україна", будуть переведені на нові тарифні плани з підвищенням вартості в більшості цих тарифів в 1,5-2 рази.

Цю інформацію повідомив оператор на своєму сайті, передає "112.ua".

Так, у повідомленні йдеться про закриття відразу 18 тарифних планів для корпоративних абонентів.

Закриються дві популярні лінійки тарифів: "Офіс 30+/50+/90+/150+", "Офіс 10/20/30/40/50/80/90". Для абонентів цих тарифів ціни підскочать більш ніж в 2 рази. Наприклад, абоненти тарифу "Офіс 30+" будуть платити 70 грн, а абоненти тарифів "Офіс 50" - 110 грн.

Крім того, такі тарифи, як "Смарт Офіс 20/40/60/100/160/220" і Смарт Офіс 3G, також будуть закриті. Тим, хто користувався дешевими тарифами "Смарт Офіс 20/40/60" з 1 серпня доведеться платити набагато більше: 40 грн, 70 грн та 120 грн відповідно. В середньому на 75% зростуть ціни для абонентів з тарифами "Смарт Офіс 100/160/220".

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Найбільше вартість абонентської плати зросте для тих абонентів, які користувалися найдоступнішими тарифами.

Разом з тим представники компанії спростовують інформацію про підвищення цін і підкреслюють: тарифи залишаться незмінними.

Нагадаємо, що в четвер, 26 липня, в Україні сталися перебої з мобільним зв'язком відомого оператора Vodafone.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", користувачі одного з найбільших мобільних операторів України Vodafone в трьох гравных містах України втратили доступ до інтернету. Цю інформацію повідомили в колл-центрі мобільного оператора, передає НВ Бізнес.

Так, всі "водафоновці" Києва, Дніпра і Харкова не мають можливості зайти в мережу за допомогою смартфона.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що обираючи тариф для свого смартфона ми, як завжди шукаємо, де ж найкраще. І в кінці кінців зупиняємося переважно на повному безліміті в мережі. Але що робити, якщо насправді і такі "безкоштовні" хвилини розмови та очікувані мегабайти інтернету – всього лише обман?